sobota, 27 sierpnia 2011

Like a skyscraper.

Jeju, ale dzisiaj jest gorąco, masakra! Jest dopiero 11:40 a u mnie jest już ponad 30st, coś okropnego. Cała sie lepię i duszno mi jak cholera. Czekam tylko na dziewczyny i wskakujemy do basenu, i ja osobiście chyba z niego nie wyjdę! Od jutra już do końca wakacji ma być chłodniej. Nie mogę uwierzyć, że już za 4 dni będę musiała wskoczyć w galowy strój ;o Brakuje mi jeszcze trochę rzeczy do szkoły. Mianowicie nowego plecaka, po który jadę w rozpoczęcie roku szkolnego, chyba 4 książek, 2 zeszytów i pierdółek do piórnika. :) W dzisiejszej notce pokażę wam 2 filmiki, na których Demi Lovato śpiewa swoją najnowszą piosenkę z albumu 'Unbroken' pt. 'Skryscraper'. Kocham tą piosenkę i kocham głos Demi, uważam że jest bardzo utalentowaną młodą wokalistką. Co prawda wypromowaną przez Disney'a, ale jak dla mnie to nie ma znaczenia.

Na gali Do Something Awards:
 
W 'America's Got Talent':
Mi się bardzo podoba drugi występ. Spodobał mi się pomysł z wieżowcem który w tym przypadku był stertą rzeczy a Demi siedziała na samej górze oraz ten płonący ogień na refrenie :) Genialne! 
Zobaczcie jeszcze jaki świetny tatuaż znalazłam:


'Nie przestawaj wierzyć w siebie'. Piękne przesłanie :)

8 komentarzy:

 1. słyszałam już tą piosenkę na żywo w wykonaniu Demi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dodałam kiedyś notkę dotyczącą Demi, uważam że ma talent. Bardzo dobrze śpiewa na żywo. Jej piosenki są normalne, nie przerabiane mocno w komputerze nie to co np. ' no one '. Są ludzie tacy co nie słuchają gwiazd z Disneya bo są wypromowane przez Disneya, a niektóre zasłużyły sobie na uznanie :) Piosenka świetna a ona ma wielki talent.

  OdpowiedzUsuń
 3. podoba mi się ta piosenka i tatuaż z przesłanie.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też podoba mi się ten tatuaż ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tatuaż jest świetny, zawsze chciałam mieć tatuaż na nadgarstku. : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie chcę mi się iśc do szkoły :(
  Chcę jeszcze miesiąc wakacji.
  Tatuaż mega.

  OdpowiedzUsuń