wtorek, 16 sierpnia 2011

Earring.

Hej, hej! Po całym dniu obijania się, po południu wybrałam się z siostrą na krótką przejażdżkę na rowerach. Mam trochę zdjęć zrobionych na łonie natury że tak powiem, więc jutro rano pokażę wam w notce ;) W ogóle wieczorem kiedy śmigałam po necie przeczytałam cudowną wiadomość - mój ulubiony siatkarz, Mariusz Wlazły wraca do klubu Skra Bełchatów, ach <3 Jutro gdzieś wyjdę z przyjaciółką, bo mam dosyć siedzenia razem u mnie i nudzenia się.. A w czwartek może wypali basen u koleżanki bo zapowiadają, że będzie gorąco. Oby ten plan się powiódł, bo mam wielką ochotę się popluskać w basenie :P Dziś w notce zaserwuję Wam kolejną porcję biżuterii, tym razem ze strony nefryt.pl, którą podrzuciła mi pewna dziewczyna w komentarzach, dzięki! 
Tym razem pokażę wam jedynie kolczyki, które mi się bardzo podobają.Zbyt wiele tego nie dodałam, ale musicie mi wybaczyć, bo dochodzi 23 i oczy mi się zamykają i nie mam siły już tutaj zbyt wiele dodawać zdjęć :) Mimo wszystko, która para kolczyków Wam się podoba najbardziej? Jak dla mnie wszystkie ładne. 

8 komentarzy:

 1. 2,5 i 6. :) Ale ogólnie wszystkie są ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o nefryty uwielbiam tą stronkę <3

  OdpowiedzUsuń
 3. różowe z kwiatami najładniejsze <3

  OdpowiedzUsuń
 4. piórka są świetne już jakiś czas wszędzie ich pełno, tak samo świetnie prezentują się kolczyki z gwiazdami - jesienią zacznie się od nich roić na wszelkich dodatkach i ubraniach:)

  OdpowiedzUsuń