czwartek, 25 sierpnia 2011

Książki.

Hej, hej ;) Ostatnio nie miałam zbytnio czasu siedzieć na blogspocie, także wam nie komentowałam notek, ale nadrobię to, obiecuję. Wczoraj na urodzinach było fajnie, świetnie się bawiłam w gronie tych najlepszych. Mam około 400 zdjęć, ale żadne nie są godne ujrzenia światła dziennego, uwierzcie, haha! Dzisiaj obudziłam się o 7 rano, przez burzę i dodatkowo przez robotników którzy łatali dziury na ulicy dokładnie przy moim domu i używali do tego maszyny która robiła straszny hałas. Miło. Burza była okropna, trzaskało, lało. Jak wszystko ucichło to dopiero potem zasnęłam i wstałam o 11 ostatecznie (!). Teraz sobie popijam kawę i muszę sprawdzić o której będą transmitowane w necie mecze siatkówki 26,27 i 28 sierpnia. Siostra mi wypożyczyła 3 książki w bibliotece, oto one: 


Pewnie większość z was czytała Pamiętnik Narkomanki, bo to bardzo popularna książka :) Ja dopiero teraz zainteresowałam się książkami o takiej właśnie tematyce. Kiedyś bardzo interesowały mnie książki o anoreksji. 
Tyle na dziś, może wymyślę jeszcze jakiś ciekawy temat na jutrzejszą notkę.. A tymczasem ogarniam się i idę z siostrą i psem na spacer. Pa!

8 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze tych książek ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie też ostatnio zaciekawiły książki o tematyce narkomania i tego typu rzeczy. Tak to kiedyś w ogóle nie czytałam takich książek. Zresztą kiedyś bym ich nie zrozumiała. teraz lubię czytać dramaty, sensacje i książki o uzależnieniach.

  Moje świadectwo to jeszcze leży na pianinie bo nie zdążyłam go jeszcze schować do segregatora... :D
  dzięki, stwierdziłam że mój blog powinien się zmienić tak trochę na szerokość :D
  niestety nie mam pomysłu na nagłówek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te 2 h to tylko tak strasznie wygląda. Normalnie nie jest tak źle xdd

  OdpowiedzUsuń
 4. Z miłą chęcią przeczytałabym każdą z tych książek ! Jakiś takiś wielki apetyt mam na książki. Okropnie je kocham !

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam czytać książki <3

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję , miło mi : )
  a te książki wydają się fajne :D

  OdpowiedzUsuń